ZUSAH5.3X77.5
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5.3X77.5
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 77.
En stock : 28
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 3.051" (77.50mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 3.469" (88.10mm)