ZUSAH5.3X90
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5.3X90
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide 90mm
En stock : 5
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 3.543" (90.00mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 3.961" (100.60mm)