ZUSAH5.3X95
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5.3X95
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 95m
En stock : 30
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 3.740" (95.00mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.157" (105.60mm)