ZUSAH5.7X55.6
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5.7X55.6
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5.7mm Wide 55.6m
En stock : 14
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.189" (55.60mm)
Width / Cross Section 0.224" (5.70mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.638" (67.00mm)