ZUSAH5.7X69.2
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5.7X69.2
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5.7mm Wide 69.2m
En stock : 17
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.724" (69.19mm)
Width / Cross Section 0.224" (5.70mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 3.173" (80.60mm)