ZUSAH5X10
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5X10
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5mm Wide 10mm ID
En stock : 5
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.394" (10.00mm)
Width / Cross Section 0.197" (5.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.787" (20.00mm)