ZUSAH5X102
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5X102
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5mm Wide 102mm I
En stock : 2
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 4.016" (102.00mm)
Width / Cross Section 0.197" (5.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.409" (112.00mm)