ZUSAH5X109
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5X109
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5mm Wide 109mm I
En stock : 7
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 4.291" (109.00mm)
Width / Cross Section 0.197" (5.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.685" (119.00mm)