ZUSAH5X120
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5X120
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5mm Wide 120mm I
En stock : 7
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 4.724" (120.00mm)
Width / Cross Section 0.197" (5.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 5.118" (130.00mm)