ZUSAH5X122
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5X122
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5mm Wide 122mm I
En stock : 10
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 4.803" (122.00mm)
Width / Cross Section 0.197" (5.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 5.197" (132.00mm)