ZUSAH5X124
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5X124
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5mm Wide 124mm I
En stock : 11
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 4.882" (124.00mm)
Width / Cross Section 0.197" (5.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 5.276" (134.00mm)