ZUSAH5X127
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5X127
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5mm Wide 127mm I
En stock : 7
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 5.000" (127.00mm)
Width / Cross Section 0.197" (5.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 5.394" (137.00mm)