ZUSAH5X138
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5X138
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5mm Wide 138mm I
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 5.433" (138.00mm)
Width / Cross Section 0.197" (5.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 5.827" (148.00mm)