ZUSAH5X150
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5X150
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5mm Wide 150mm I
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 5.906" (150.00mm)
Width / Cross Section 0.197" (5.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 6.299" (160.00mm)