ZUSAH5X155
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5X155
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5mm Wide 155mm I
En stock : 6
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 6.102" (155.00mm)
Width / Cross Section 0.197" (5.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 6.496" (165.00mm)