ZUSAH5X16
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5X16
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5mm Wide 16mm ID
En stock : 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.630" (16.00mm)
Width / Cross Section 0.197" (5.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.024" (26.00mm)