ZUSAH5X214
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5X214
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5mm Wide 214mm I
En stock : 17
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 8.425" (214.00mm)
Width / Cross Section 0.197" (5.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 8.819" (224.00mm)