ZUSAH5X220
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5X220
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5mm Wide 220mm I
En stock : 10
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 8.661" (220.00mm)
Width / Cross Section 0.197" (5.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 9.055" (230.00mm)