ZUSAH5X230
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5X230
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5mm Wide 230mm I
En stock : 4
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 9.055" (230.00mm)
Width / Cross Section 0.197" (5.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 9.449" (240.00mm)