ZUSAH5X235
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5X235
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5mm Wide 235mm I
En stock : 12
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 9.252" (235.00mm)
Width / Cross Section 0.197" (5.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 9.646" (245.00mm)