ZUSAH5X275
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5X275
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5mm Wide 275mm I
En stock : 4
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 10.827" (275.00mm)
Width / Cross Section 0.197" (5.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 11.220" (285.00mm)