ZUSAH5X28
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5X28
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5mm Wide 28mm ID
En stock : 4
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.102" (28.00mm)
Width / Cross Section 0.197" (5.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.496" (38.00mm)