ZUSAH5X280
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5X280
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5mm Wide 280mm I
En stock : 6
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 11.024" (280.00mm)
Width / Cross Section 0.197" (5.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 11.417" (290.00mm)