ZUSAH5X300
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5X300
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5mm Wide 300mm I
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 11.811" (300.00mm)
Width / Cross Section 0.197" (5.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 12.205" (310.00mm)