ZUSAH5X44
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5X44
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5mm Wide 44mm ID
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.732" (44.00mm)
Width / Cross Section 0.197" (5.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.126" (54.00mm)