ZUSAH5X45
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5X45
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5mm Wide 45mm ID
En stock : 9
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.772" (45.00mm)
Width / Cross Section 0.197" (5.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.165" (55.00mm)