ZUSAH5X50
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5X50
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5mm Wide 50mm ID
En stock : 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.969" (50.00mm)
Width / Cross Section 0.197" (5.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.362" (60.00mm)