ZUSAH5X52
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5X52
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5mm Wide 52mm ID
En stock : 25
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.047" (52.00mm)
Width / Cross Section 0.197" (5.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.441" (62.00mm)