ZUSAH5X55
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5X55
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5mm Wide 55mm ID
En stock : 58
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.165" (55.00mm)
Width / Cross Section 0.197" (5.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.559" (65.00mm)