ZUSAH5X64
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5X64
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5mm Wide 64mm ID
En stock : 32
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.520" (64.00mm)
Width / Cross Section 0.197" (5.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.913" (74.00mm)