ZUSAH5X70
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5X70
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5mm Wide 70mm ID
En stock : 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.756" (70.00mm)
Width / Cross Section 0.197" (5.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 3.150" (80.00mm)