ZUSAH5X82
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5X82
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5mm Wide 82mm ID
En stock : 10
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 3.228" (82.00mm)
Width / Cross Section 0.197" (5.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 3.622" (92.00mm)