ZUSAH6X104
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH6X104
Descripción:
Buna-N O-Ring - 6mm Wide 104mm I
En stock : 15
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 4.094" (104.00mm)
Width / Cross Section 0.236" (6.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.567" (116.00mm)