ZUSAH6X80
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH6X80
Descripción:
Buna-N O-Ring - 6mm Wide 80mm ID
En stock : 15
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 3.150" (80.00mm)
Width / Cross Section 0.236" (6.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 3.622" (92.00mm)