ZUSAH6X90
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH6X90
Descripción:
Buna-N O-Ring - 6mm Wide 90mm ID
En stock : 3
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 3.543" (90.00mm)
Width / Cross Section 0.236" (6.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.016" (102.00mm)