ZUSAH6X95
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH6X95
Descripción:
Buna-N O-Ring - 6mm Wide 95mm ID
En stock : 12
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 3.740" (95.00mm)
Width / Cross Section 0.236" (6.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.213" (107.00mm)