ZUSAH70103
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH70103
Descripción:
Buna-N O-Ring - Dash 103 - Pack
En stock : 32
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 250°C
Diameter - Inside 0.081" (2.06mm) 3/32"
Width / Cross Section 0.103" (2.62mm) 3/32"
Color Black
Dash Number -103
Product Status Active
Diameter - Outside 0.287" (7.29mm) 9/32"