ZUSAH70LUB006
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH70LUB006
Descripción:
Internally Lubricated Buna-N O-R
En stock : 135
Guía del usuario
Operating Temperature -34°C ~ 121°C
Diameter - Inside 0.114" (2.90mm) 1/8"
Width / Cross Section 0.070" (1.78mm) 1/16"
Color Black
Dash Number -006
Product Status Active
Diameter - Outside 0.254" (6.45mm) 1/4"