ZUSAH7X230
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH7X230
Descripción:
Buna-N O-Ring - 7mm Wide x 230mm
En stock : 14
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 9.055" (230.00mm)
Width / Cross Section 0.276" (7.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 9.606" (244.00mm)