ZUSAH7X243
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH7X243
Descripción:
Buna-N O-Ring - 7mm Wide x 243mm
En stock : 34
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 9.567" (243.00mm)
Width / Cross Section 0.276" (7.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 10.118" (257.00mm)