ZUSAH7X258
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH7X258
Descripción:
Buna-N O-Ring - 7mm Wide x 258mm
En stock : 18
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 10.157" (258.00mm)
Width / Cross Section 0.276" (7.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 10.709" (272.00mm)