ZUSAH7X265
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH7X265
Descripción:
Buna-N O-Ring - 7mm Wide x 265mm
En stock : 15
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 10.433" (265.00mm)
Width / Cross Section 0.276" (7.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 10.984" (279.00mm)