ZUSAH7X280
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH7X280
Descripción:
Buna-N O-Ring - 7mm Wide x 280mm
En stock : 24
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 11.024" (280.00mm)
Width / Cross Section 0.276" (7.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 11.575" (294.00mm)