ZUSAH7X300
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH7X300
Descripción:
Buna-N O-Ring - 7mm Wide x 300mm
En stock : 19
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 11.811" (300.00mm)
Width / Cross Section 0.276" (7.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 12.362" (314.00mm)