ZUSAH7X307
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH7X307
Descripción:
Buna-N O-Ring - 7mm Wide x 307mm
En stock : 23
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 12.087" (307.00mm)
Width / Cross Section 0.276" (7.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 12.638" (321.00mm)