ZUSAH7X325
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH7X325
Descripción:
Buna-N O-Ring - 7mm Wide x 325mm
En stock : 12
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 12.795" (325.00mm)
Width / Cross Section 0.276" (7.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 13.346" (339.00mm)