ZUSAH7X335
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH7X335
Descripción:
Buna-N O-Ring - 7mm Wide x 335mm
En stock : 17
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 13.189" (335.00mm)
Width / Cross Section 0.276" (7.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 13.740" (349.00mm)