ZUSAH7X345
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH7X345
Descripción:
Buna-N O-Ring - 7mm Wide x 345mm
En stock : 16
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 13.583" (345.00mm)
Width / Cross Section 0.276" (7.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 14.134" (359.00mm)