ZUSAH7X355
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH7X355
Descripción:
Buna-N O-Ring - 7mm Wide x 355mm
En stock : 20
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 13.976" (355.00mm)
Width / Cross Section 0.276" (7.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 14.528" (369.00mm)