ZUSAH7X365
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH7X365
Descripción:
Buna-N O-Ring - 7mm Wide x 365mm
En stock : 22
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 14.370" (365.00mm)
Width / Cross Section 0.276" (7.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 14.921" (379.00mm)